Koh Rong , Kambodża - raj na ziemi? Projekt na rok 2019.

Na miejsce polecą kilka dni wcześniej osoby związane z organizacją wyprawy, aby przygotować szczegóły na miejscu, zapoznać się z terenem, wyrobić sobie opinie na temat transportu , noclegów buforowych, oraz docelowego zakwaterowania.

Przygotowaliśmy platformę komunikacyjno informacyjną, która zapewnić ma nam kontakt i koordynację działań oraz miejsce gdzie każdy uczestnik będzie mógł pozyskać każdą możliwą informację o projekcie, terminach, wymogach, potyrzebach, i o sprawach koniecznych do załatwienia przed wylotem. Ze względu na napięty harmonogram nie przewidujemy wpłat zaliczkowych na bilety, tylko całościowe. Wpłata jest dla nas informacją że dana osoba jest uczestnikiem wyprawy. Wycofanie wplaty możliwe będzie tylko do momentu przelania pieniędzy za bilety do przedstawiciela przewodnika. Późniejsza rezygnacja wiązać się będzie z dwoma obciążeniami - kosztów związanych z realizacją organizacyjną wyprawy, oraz potrąceniem kary przez przewoźnika. W Emirates było to 500.00 złotych (przy całkowitej wpłacie za bilet i tylko w określonym terminie do wylotu. Te szczegóły zamieszczę gdy będziemy wiedzieli jakimi liniami lecimy..

Prawdopodobnie konieczne będzie zorganizowanie noclegu buforowego przed wypłynięciem na wyspę, ale te szczegóły będą ostatecznie podane gdy pozyskamy szczegółowe informacje  na temat terminarzu przelotów.

Zapisy do systemu wyprawy będą realizowane podobnie jak w zeszłym roku na stronce http://www.filipiny.bialysaibaba.pl a forum  a forum komunikacyjne zorganizowane jest pod adresem :  http://www.forum.bialysaibaba.pl .

Tam zamieszczane będą wszystkie ważne komunikaty i udzielane odpowiedzi na wszelkie pytania.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Miejsc niewiele, a w syatemie zapisało się około 160 osób zainteresowanych.